Szövetségi hírek, események

B.-A.-Z. Megyei Természetjáró Szövetség



Köszöntjük a névnapjukat ünneplőket:



Partnereink:
Magyar Természetjáró Szövetség

Nemzeti Együttműködési Alap

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata

B.-A.-Z. Megyei Sportszövetségek Képviselete

B.-A.-Z. Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület

Miskolc Városi Diáksport Szövetség

Polgárőrség Miskolc-Diósgyőr

Kulcsosház.hu

Gyorsnyomda és Egyedi Ajándék

Turbucz Ofszet Nyomda Budapest

Eddigi letöltés: 2341





Támogatóink:




Kitüntetések

Magyar Természetjáró Szövetség kitüntetettjei
Év Név tagszervezet fokozat
1989 Kiss Jenő Gönc DSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1990 Hidvégi Emil KTE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1990 Hornyák Balázsné DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1990 Garadnay Sándor KTE Dr. Pápa Miklós emlékérem
1991 Dr. Kletz Andor MVSC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Arany fokozat
1991 Ivák József Ózd Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1991 Ferenczi Lajos MHTE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1991 Fodor István KVSE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1992 Repei Zoltán KVSE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1992 Hirtling Gizella DVTK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1992 Csarnai Béla MVSC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1992 Tislerics Endre Olefin SC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1992 Szendrei Gyula Putnok DSK Dr. Téry Ödön emlékérem
1992 Karlaki Lajos MVSC Dr Thirring Gusztáv emlékérem
1993 Gyetvai Iván Olefin SC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1993 Móré József Mc, Megyei Szöv Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1993 Kovács Lajos Mezőcsáti Meteor Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1995 Kékesi Antal Sajóbábony VSE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
1995 Pásztor Istvánné MVSC Czárán Gyula emlékérem
1995 Kerékgyártó Mihály Ózd, Szmk I. DSK Dr Thirring Gusztáv emlékérem
1996 Csarnai Béláné MVSC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1996 Kádár Róza Mezőcsáti TE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1996 Balkányi Ferenc M.Elektromos SE Dr. Téry Ödön emlékérem
1997 Gyetván Miklós DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1997 Üveges László Tiszaújvárosi SC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1997 Béres Lajos DTSK Czárán Gyula emlékérem
1997 Rakaczky István Vörösmarty MHTBK Dr Thirring Gusztáv emlékérem
1997 Fodor István KTE Dr. Pápa Miklós emlékérem
1998 Kiss László DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1998 Lukács Gyuláné DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
1998 Kustor Gyula Ózd Gábor Ignác emlékérem
2000 Pintér Vendel DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
2000 Répánszky Ernő Sajóbábony VSE. Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2000 Váradi Zsófia DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2000 Repei Zoltán KTE Czárán Gyula emlékérem
2001 Földi József MHTE Gábor Ignác emlékérem
2002 Gáspár Erzsébet DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2003 Kiss Jenő Gönc Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Arany fokozat
2003 Fucskó Zoltán Ózd VMK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2003 Wenczel Péter Ózd VMK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2003 Dudás Barnabás Szentpáli SZKI DSK Gábor Ignác emlékérem
2004 Orliczki János DTSK Czárán Gyula emlékérem
2005 Garadnay Sándor KTE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
2005 Kovács Lajos Mezőcsáti TE Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
2006 Tislerics Endre Tiszaújvárosi SC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
2006 Kun Albertné Tiszaújvárosi SC Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Bronz fokozat
2009 Gáspár Erzsébet DTSK Természetjárás Fejlesztéséért Érdemérem Ezüst fokozat
2011 Zárdai István KTE Dr. Téry Ödön emlékérem
2011 Balkányi Ferenc DTSK Czárán Gyula emlékérem
2011 Kerekesné Szűcs Katalin DTSK Természetjárás fejlesztéséért bronz fokozat
2012 Váradi Zsófia DTSK A Természetjárás Fejlesztéséért Ezüst fokozat
2012 Hegedűs Csaba Tiszaújvárosi SC A Természetjárás Fejlesztéséért Bronz fokozat
2012 Sütő Menyhért DTSK A Természetjárás Fejlesztéséért Bronz fokozat
2016 Sum Anna MHTE A Természetjárás Fejlesztéséért Bronz fokozat
2016 Gombár Lászlóné MHTE Dr. Téry Ödön Emlékérem
B.-A.-Z. Megye Természetjárásáért kitüntetettjei
Alapítva 1996.
Év Név Tagszervezet
1996 Bagyinszki János KTE, Kazincbarcika
1996 Dudás Barna Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola, Miskolc
1996 Garadnay Sádnor KTE, Kazincbarcika
1996 Hidvégi Emil KTE, Kazincbarcika
1996 Michalov Ferenc Szakmunkásképző Intézet, Encs
1997 Bajzáth László 112.sz Szakközépiskola, Kazincbarcika
1997 Lugosi Judit B.-A.-Z. MTSZ, Miskolc
1997 Szállási László TSC Természetjáró Szakosztály, Tiszaújváros
1997 Tölgyesi József TSC Természetjáró Szakosztály, Tiszaújváros
1997 Tölgyesiné Liktor Mária TSC Természetjáró Szakosztály, Tiszaújváros
1997 Vilmányi Miklósné B.-A.-Z. MTSZ, Miskolc
1998 Gáspár Erzsébet DTSK, Miskolc
1998 Ivák József Ózd (60 éves MTSZ jelvény)
1998 Talpas László KTE, Kazincbarcika
1999 Gyetvai Iván TSC Temészetjáró Szakosztály, Tiszaújváros
1999 Gyetván Miklós DTSK, Miskolc
1999 Móré József B.-A.-Z. MTSZ, Miskolc
1999 Szabó Imre MTSZ főtitkár, Budapest
1999 Kiss Gyula Sz.Sz.B. MTSZ elnök, Nyíregyháza
2000 Fodor István KTE, Kazincbarcika
2000 Zabari László MHTE, Miskolc
2001 Béres Lajos DTSK, Miskolc
2001 Csarnai Béla MVSC, Miskolc
2001 Kékesi Antal SVSE, Sajóbábony
2001 Lengyel Bertalanné MHTE, Miskolc
2002 Balkányi Ferenc Miskolci Elektromos SE, Miskolc
2002 Szabó István DTSK, Miskolc
2002 Orehovszkiné Várhegyi Olga MVSC, Miskolc
2002 Rakaczky István VTBE, Miskolc
2003 Hirtling Gizella DTSK, Miskolc
2003 Váradi Zsófia DTSK, Miskolc
2003 Csarnai Béláné MVSC, Miskolc
2003 Stiller György KTE, Kazincbarcika
2003 Zárdai István KTE, Kazincbarcika
2004 Gulyás József MHTE, Miskolc
2004 Kiskun Magda MHTE, Miskolc
2004 Kiss László DTSK, Miskolc
2005 Ráczi Győző VTBK, Bánréve
2005 Lukács Gyuláné DTSK
2005 Szamosi Csaba B.-A.-Z. MTSZ, Miskolc
2010 Farkas András VTBK, Bánréve
2010 Jenet Barnabás DTSK, Miskolc
2010 HOLCIM Zrt. Miskolc
2011 Szemánné Máté Katalin MHTE, Miskolc
2011 Bojtos Gézáné DTSK, Miskolc
2011 Jármy István Sárospataki Elektromos SE, Sárospatak
2012 Zsadányi József DTSK, Miskolc
2013 Kerekesné Szücs Katalin DTSK, Miskolc
2014 Gombár Lászlóné MHTE, Miskolc
2015 Bartók Julianna MVSC, Miskolc
2015 Csarnai Béláné MVSC, Miskolc
2016 Bernáth Marietta VTBE, Miskolc
2016 Farkas András VTBK, Bánréve
2016 Kisszely-Papp Ferencné MHTE, Miskolc
2016 Tóthné Hangonyi Gréta VTBK, Bánréve
2016 Vincze István TSC, Tiszaújváros
2017 Makár Richárd Bükki Fiatalok TE, Miskolc
2017 Gyurák József VTBE, Miskolc
B.-A.-Z. megye Természetjárója cím
Év Név
2012 Csendes Gyula
2013 I. helyezett Csendes Gyula
2013 II. helyezett Bencze István
2013 III. helyezett Bíró Sándorné
2014 I. helyezett Sum Anna, MHTE
2014 II. helyezett Csendes Gyula, DTSK
2014 III. helyezett Kántor Zsolt Lászlóné, TSC
2015 I. helyezett Szendrei Ferenc, DTSK
2015 II. helyezett Virág Ildikó, VTBK, Bánréve
2015 III. helyezett Pokó József, KTE
2016 I. helyezett Szendrei Ferenc, DTSK
2016 II. helyezett Horváthné Simon Zita, DTSK
2016 III. helyezett Palotai Attila, MHTE

Szabályzat az MTSZ kitüntetések odaítéléséről